Welcome to IPBFocus Demo
Register now to gain access to all of ourfeatures. Once registered and logged in, youwill be able to create topics, post replies toexisting threads, give reputation to yourfellow members, get your own private messenger,post status updates, manage your profile and somuch more. If you already have an account,login here - otherwisecreate an account forfree today!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Arpy29 - Prezentare la data de Mar Mar 12, 2013 10:35 am

Membru

Salut, numele meu este Adrian si am 14 ani. Pentru inceput ce pot spune despre mine? Având în vedere faptul că sunt o persoană sociabilă şi care se implică în orice fel de activitate, chiar dacă nu am nimic de câştigat, pot spune că par o fire sensibilă care se ataşează uşor. Ştiu că este important să te implici şi să ajuţi pentru că, astfel, dobândeşti experienţă. Această experienţă te va ajuta, cu siguranţă, mai târziu, într-un anumit fel, poate nu neapărat în plan profesional, dar cu siguranță în viaţă.
Îmi place să fiu o persoană informată, iar acest lucru m-a ajutat să aflu de această comunitate. Îmi place foarte mult să practic jocuri de echipă precum baschetul sau voleiul, care sunt in acelaşi timp sporturile mele preferate.
Pe langa unele calitati, fiecare om după parerea mea trebuie sa aibă si defecte. Defectul meu cel mai mare al meu, ar fi ca ma supăr prea repede si, ca orice persoana, nu imi place sa ma ia lumea peste picior.
Sper ca v-ati facut o părere cat de cat buna despre mine, imi doresc ca si eu sa simt acelasi lucru. Multumesc!

2 Re: Arpy29 - Prezentare la data de Mier Mar 13, 2013 7:27 am

Designer

Sallut . Bun venit in comunitate
:welcome:

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

3 Re: Arpy29 - Prezentare la data de Mier Mar 13, 2013 8:13 am

Moderator

Salut!

4 Re: Arpy29 - Prezentare la data de Sam Mar 16, 2013 4:10 am

Moderator

:welcome: Bine ai venit in comunitate! Semeni putin si cu mine :)) :)>-

5 Re: Arpy29 - Prezentare la data de Sam Mar 16, 2013 11:58 am

Designer

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

6 Re: Arpy29 - Prezentare la data de Sam Mar 16, 2013 11:04 pm

Administrator

Bine ai venit Noobule.

P.S | Benq puteai sa dai un edit la postul de mai sus ..

7 Re: Arpy29 - Prezentare la data de Mar Mar 19, 2013 4:57 am

Administrator

Salut ! Sper sa te distrezi alaturi de noi

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit