Welcome to IPBFocus Demo
    Register now to gain access to all of ourfeatures. Once registered and logged in, youwill be able to create topics, post replies toexisting threads, give reputation to yourfellow members, get your own private messenger,post status updates, manage your profile and somuch more. If you already have an account,login here - otherwisecreate an account forfree today!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Cerere GorkemRO Administrator sau Moderator Global la data de Mar Mar 12, 2013 7:21 am

Moderator

Forum Nick:GorkemRO
    Real name:Gorkem
    Varsta reala:14
    De cat timp esti membru pe forumul nostru?:de 5 min ( sunt activ mult pe forum )
    Cu ce crezi ca ai putea ajuta comunitatea daca vei avea vreun grad?:Nu permit sa se faca reclama , 2xpost etc
    Alte Precizari? pai vreau Moderator Global Sau Administrator
    Ma voi ocupa foarte mult de forum .
    :tnx:

/Editt: Si cum sa facem noi 25 de posturi ? .. Sper sa ne dati . Nu daca av 25 posturi .

2 Re: Cerere GorkemRO Administrator sau Moderator Global la data de Mar Mar 12, 2013 9:21 am

Designer

:pro: se pricepe

P.S: posturile le faceti voi dupa ce primiti gradu!

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

3 Re: Cerere GorkemRO Administrator sau Moderator Global la data de Mar Mar 12, 2013 9:22 am

Administrator

:pro:

Asteptam raspunsul lui Alecs

4 Re: Cerere GorkemRO Administrator sau Moderator Global la data de Mier Mar 13, 2013 8:35 am

Moderator

ok . Sa asteptam . Mi se pare o prostie +25 post .. Eu daca primesc acese eu nu o sa fiu inactiv .

5 Re: Cerere GorkemRO Administrator sau Moderator Global la data de Mier Mar 13, 2013 9:26 am

Administrator

Am pus aceasta conditie deoarece multi cer rank si dupa o sa iasa de tot dupa forum...

EDIT: mam sfatuit cu ShikamarU si am decis sa scoatem aceasta conditie (vei primi imediat rank)

:acc: ca Moderator pentru inceput

Reputaţie mesaje: 100% (1 voturi)
    Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Police Department - Invoiri

Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit