Welcome to IPBFocus Demo
Register now to gain access to all of ourfeatures. Once registered and logged in, youwill be able to create topics, post replies toexisting threads, give reputation to yourfellow members, get your own private messenger,post status updates, manage your profile and somuch more. If you already have an account,login here - otherwisecreate an account forfree today!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Nimeni Altu - Prezentare la data de Mar Mar 19, 2013 5:09 am

Administrator

Salut!
Eu ma numesc Necsoi Cosmin Alexandru.Pentru inceput sa incep cu o scurta caracterizare.
Sunt o fire intelegatoare si accept orice parere despre mine care mar putea ajuta.
Urasc oameni care sufera atat de ei si care nu accepta nici o parere de bine sau de rau.

Inceputul carierei mele in materie de forumuri:
-Era o zi de iarna si ningea ca naiba...
-Multi prieteni si-au facut forumuri foarte frumoase
-Iar eu ma intrebam cum au facut forumuri eu care stiam ca iti trebuie bani pentru forum
-Mam intresat pe internet pe youtube...
-Pana la urma am gasit ForumGratuit
-Am intrat pe site si am vazut Creazati un forum gratuit....bine inteles ca eu ma uitam ca prostu ca eu nu stiam nimic!.
-Dar cu ajutorul unui vechi prieten care stia sa faca forumuri ma ajutat foarte mult la primul forum
-Eu faceam multe forumuri dar toti spuneau ca e varza ..lasate de forumuri , etc
-Intr-o zi cand umblam prin panou de administratie al formului meu
-Am zos de tot o imagine in dreapta cu forum gratuit suport
-Am intrat pe acel site si am vazut diverse tutoriale/Scripturi/Membri care te ajuta
-Si am inceput un nou forum
-Cand lam finalizat toti prieteni mei imi spuneau
-Wow ce forum frumos
-Cum lai facut mane?
-Iar eu radeam si imi spuneam in minte
-Doamne ce prosti cand ii ajutam eu nu spuneau nimic dar ei sa nu ma ajute
-Si uite asa sa intors roate

Ma rog cam asta e toata cariera mea in materie de forumuri.....Mai multe despre mine .....Am 16 ani , 1,75 m ,Imi plac jocurile video ,imi plac filmele horor ,si sunt foarte pasionat de calculatoare!.

Cam asta ar fi despre mine BAFTA all!
:tnx:

2 Re: Nimeni Altu - Prezentare la data de Mier Mar 20, 2013 3:46 am

Moderator

:welcome: Esti de treaba,foarte bun prieten nam ce zice.... Esti smeker :))

Bafta !! lol! ;) Si mai raspunde pe mess :D

3 Re: Nimeni Altu - Prezentare la data de Vin Aug 21, 2015 5:14 am

Administrator

HarlemShake a scris: :welcome:   Esti de treaba,foarte bun prieten nam ce zice.... Esti smeker  :))    

Bafta !!  lol!     ;)  Si mai raspunde pe mess :D

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit